Spring naar de inhoud
Deel. Ontdek. Verbind.
Geert De Vuyst, docent en auteur gespecialiseerd in aromatherapie en fytotherapie

Hallo,

Ik ben Geert.

Ik inspireer particulieren en professionals tot doeltreffende, veilige en duurzame toepassingen in de aroma-fytotherapie, gebaseerd op traditioneel gebruik en wetenschap.

→ Schrijf in op de maandelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe opleidingen, Aroma Talks en Aroma Blog artikels.

Geert

Lees verder op de Aroma Blog

Aroma PlusOpen toegang t.e.m. 31 okt. 2026

2 okt. 2026Geert De Vuyst

Ambrozijn en alsemambrosia: mythe en plant

Beginner

Wat is ambrozijn in de Griekse mythologie, en wat heeft het te maken met alsemambrosia (Ambrosia artemisiifolia)?

27 sep. 2026Geert De Vuyst

Vanilla forever: 10 feiten over vanille

Beginner

10 feiten over 's werelds meest geliefde geur. Vanilla planifolia botaniek, chemie, verfijnde mengsels met essentiële oliën en parfumerie.

Aroma Plus
Mentha x piperita - iStock-655081164

10 aug. 2026Geert De Vuyst

Menthol: de illusie van verkoeling

Opgeleid of ervaren

Pepermunthydrolaat op de huid: het koudegevoel en effecten op de thermoregulatie onder de loep.

 Dit is een Aroma Plus artikel: meld je aan om Aroma Plus te ontgrendelen (aanmelden)
Citeer als: De Vuyst, G. (2022) Italiaanse of groenblijvende cipres. Aroma Blog. https://geertdevuyst.be/artikel/italiaanse-cipres-groenblijvende-cipres-cupressus-sempervirens/
Schrijf in op de nieuwsbrief
→ Blijf op de hoogte van nieuwe opleidingen, Aroma Talks en publicaties in de aroma-fytotherapie
* Verplicht veld